Delegerede i 1. valgkreds - Roskilde

Godsejer Carl Frederik Bruun
"Esromgaard"
Frederiksværksvej 11, Esrum
3230 Græsted
Send email

Gårdejer Henrik Hjaltelin

Lyngerupvej 72
3630 Jægerspris
Send email

Morten Alfastsen
"Højstedgaard" 
Selsøvej 27, Manderup
4050 Skibby
Send email

Gårdejer Michael Dejløw Mølgaard
"Tolstrupgaard"
Tolstrupvej 13
4100 Ringsted
Send email

Proprietær Henrik Buck Rasmussen
"Dønnermosegård"
Ørslevvestervej 44
4100 Ringsted
Send email

Christian Wiid
"I/S Arildtofte"
Nordre Byvej 36, Jersie
2680 Solrød Strand
Send email

Jens Clausen
"Manderupgård"
Manderupvej 5
3550 Slangerup
Send email

Jens Eghøj
"Eghøjgård"
Landevejen 88
4060 Kirke Såby
Send email

Gårdejer Henning Jensen
"Baunehøjgård"
Værkevadsvej 46
4100 Ringsted
Send email

Gårdejer Anders Larsen
Mølleskovvej 102
Allindelille
4370 Store Merløse
Send email

Tilbage til toppen

Delegerede i 2. valgkreds - Slagelse

Finn Hansen
"I/S Tranemosegaard"
Stenstrupvej 6
4180 Sorø
Send email

Gårdejer Peter Erik Hansen
"Trolddyssegård"
Fulbyvej 70, St. Ebberup
4180 Sorø
Send email

Gårdejer Lars Rasmussen
"Dagshøjgård"
Strandvejen 153, Hejninge
4200 Slagelse
Send email

Gårdejer Vagn Dinesen
"Birkemose"
Birkemosevej 120
4230 Skælskør
Send email

Forpagter Bjarne Hansen
"Kruusesminde Landbrug"
Kruusesmindevej 3 A
4220 Korsør
Send email

Hans Christian Jensen
"Ølandsgården"
Støvlebækvej 8
4200 Slagelse
Send email

Gårdejer Henning K. Nielsen
"Lindeborggård"
Studevej 28
4241 Vemmelev
Send email

Tilbage til toppen

 

Delegerede i 3. valgkreds - Hørve

Bestyrer Frank Thulsted
"Frihedslund Avlsgård"
Sæbyvej 60
4291 Ruds Vedby
Send email

Gårdejer Henrik Lundsgaard

Lille Egebjergvej 8
4560 Vig
Send email

Godsejer Claus Lohmann Poulsen
"Egemarke"
Nykøbingvej 57 
4591 Føllenslev
Send email

Hans Quade Rasmusen
"I/S Værslevgaard"
Frankerupvej 40, Værslev
4400 Kalundborg
Send email

Karl Otto Nielsen
"Bråde Bacon I/S" - Toftagergård
Brådevej 28, Hølkerup
4500 Nykøbing Sjælland
Send email

Tilbage til toppen

 

Delegerede i 4. valgkreds - Næstved

Gårdejer Henrik Juul Jensen

Egedevej 210, Rode
4690 Haslev
Send email

Driftsleder Thomas Larsen
"Holmegaard Gods"
Rødebrovej 2
4684 Holmegaard
Send email 1 - Send email 2

Gårdejer Lars Hansen
"Dyssegård"
Langdyssevej 4, Snesere
4750 Lundby
Send email

Godsejer Peter Oxholm Tillisch
"Rosenfeldt Landbrug"
Rosenfeldt 2
4760 Vordingborg
Send email

Gårdejer Peter Dalsgaard Rasmussen
"Bækgård"
Bæk 4
4720 Præstø
Send email

Anders Jensen
"Tyvelsegaard"
Møllebækvej 12, Tyvelse
4171 Glumsø
Send email

Godsejer Anita Halbye
"Høvdingsgaard Gods"
Kalvehavevej 29
4735 Mern
Send email

Mogens Feldthusen
"I/S Feldthusen", Brandelevgaard
Holmevej 37, Brandelev
4700 Næstved
Send email

Gårdejer Henrik Nordgaard Hansen
"Nordgaard"
Brandelev Sationsvej 11, Brandelev
4700 Næstved
Send email

Gårdejer Morten Boysen

Køng Møllevej 43
4750 Lundby
Send mail

Tilbage til toppen

 

Delegerede i 5. valgkreds - Stevns

Gårdejer Søren Pedersen
"Dalumgård"
Rødvigvej 61
4673 Rødvig Stevns
Send email

Gårdejer Ole Holmenlund
"Ny Holmegård"
Holmevej 2, Stolpehuse
4652 Hårlev
Send email

Gårdejer Lars Korsholm Hansen

Morreskovvej 6
4660 Store Heddinge
Send email

Gårdejer Lars Hansen

Storemarksvej 28
4673 Rødvig Stevns
Send email

Inspektør Lars Erik Nielsen
"Bregentved I/S"
Koldinghus Alle 1
4690 Haslev
Send email

Sigurd Seyer Hansen
"Bækketofte"
Bækketoftevej 3
4660 Store Heddinge
Send email

Tilbage til toppen

 

Delegerede i 6. valgkreds - Møn

Gårdejer Jørn Mortensen
"Birkegård"
Hesselholtvej 1, Elmelunde
4780 Stege
Send email

Gårdejer Stig Fabricius
"Brakildegård"
Brakildevej 3, Råbylille
4780 Stege
Send email

Gårdejer Ebbe Schou Hansen

Ullemarkevej 30, Ullemark
4780 Stege
Send email

Tilbage til toppen

 

Delegerede i 7. valgkreds - Bornholm

Gårdejer Anders Lassen
"Gamlevældegård"
Gamlevældevej 44
3760 Gudhjem
Send email

Gårdejer Christian Koefoed
"Bjørnegård"
Kirkebyvej 24
3700 Rønne
Send email

Gårdejer Torben Ipsen
"Kuregård"
Svanekevej 34
3740 Svaneke
Send email

Gårdejer Jacob Brandt Hansen
"Slettegård"
Slettegårdsvejen 2
3730 Nexø
Send email

Gårdejer Finn Harild
"Frennegård"
Årsdalevej 81
3740 Svaneke
Send email

Ole Colberg Jensen
"Lille Lærkegård"
Røvej 5, Olsker
3770 Allinge
Send email

Gårdejer Peter Kofoed-Dam
"Svanegård"
Storegade 41
3740 Svaneke
Send email

Gårdejer Torben Ingvorsen
"Julegård"
Simblegårdsvej 5
3782 Klemensker
Send email

Tilbage til toppen

 

Delegerede i 8. valgkreds - Lolland-Falster

Jens Chr. Thorsen
"Dalbyegård"
Nykøbingvej 127
4850 Stubbekøbing
Send email

Gårdejer Søren Krighaar
"Vejgaard"
Gammel landevej 2, Gedesby
4874 Gedser
Send email

Gårdejer Steffan D. Mikkelsen
"Boderup"
Nykøbingvej 85
4863 Eskilstrup
Send email

Troels Prior Larsen
"Bondehøj"
Østervej 66
4840 Nørre Alslev
Send email

Henrik Hansen
"Pugerupgård"
Bjergnæsvej 26
4970 Rødby
Send email

Gårdejer Flemming Christensen
"Kraghsminde"
Keldernæsvej 33  
4952 Stokkemarke
Send email

Hans Bonde Hansen
"Holgershåb"
Nørre Vedbyvej 12
4840 Nørre Alslev
Send email

Gårdejer Henrik Krogh
"Solbakken"
Solbakken 8, Ore
4850 Stubbekøbing
Send email

Gårdejer Søren Piil

Præstestræde 34
4800 Nykøbing F
Send email

Henrik Vilhelmsdal
"Guldborgsund Agro I/S"
Vennerslundvej 9
4840 Nørre Alslev
Send email

Carsten Høegh
"I/S Gammeleje"
Lyvej 30
4900 Nakskov
Send email

Jacob Rasmussen
"Søgaarde"
Søholtvej 16, Bursø
4930 Maribo
Send email

Michael West Hansen
"Westager Nørager Landbrug I/S"
Bredevej 5
4872 Idestrup
Send email

Michael Leth Larsen
"Pilehavegård"
Pilehavevej 10
4990 Sakskøbing
Send email

Tilbage til toppen

 

Delegerede i 9. valgkreds - Fyn og Langeland

Driftsleder Claus Jacobsen
"Fraugdegaard og Risinge Land og Skovbrug"
Fraugdegaards Allé 7
5220 Odense SØ
Send email

Gårdejer Flemming Hansen
"Frederiksminde"
Hundslevgyden 72
5300 Kerteminde
Send email
 

Driftsleder Rune Gjengedal 
"Hverringe Gods"
Hverringevej 206
5300 Kerteminde
Send email

Gårdejer Ole Stingsted
"Kielshøj"
Kielshøjvej 10
5560 Aarup
Send email

Gårdejer Ulrich Rasmussen
"Pilegård"
Tegldamsgyden 6
5672 Broby
Send email

Erik Jensen

Langæblevej 4
5871 Frørup
Send email

Gårdejer Carl Chr. Larsen
"Mejerigården"
Ourevej 8
5932 Humble
Send email

Gårdejer Jesper Møller Hansen
"Torpe Møllegård"
Torpevej 23
5900 Rudkøbing
Send email

Forpagter Peer Jørgensen

Stoensevej 8
5953 Tranekær
Send email

Axel Schwaner Nielsen
"Østergaard"
Østergårdsvej 25a
5330 Munkebo
Send email

Gårdejer Michael Pedersen

Snavevej 121
5390 Martofte
Send email

Gårdejer Hans Henrik Pedersen
"Mosegård"
Vædevej 42
5462 Morud
Send email

Proprietær Jens Chr. Plougheld
"Amagergaarden"
Amagervej 47
5462 Morud
Send email

Driftsleder Jan Skov Jørgensen
"Brahesborg Godskontor"
Brahesborgvej 32
5610 Assens
Send email

Godsejer Claus Koch
"Hvedholm Hovedgård"
Hvedholms Allé 9, Horne
5600 Faaborg
Send email

Driftsleder Anders B. Rothausen
"Krengerup Godskontor"
Nyrupvej 61
5620 Glamsbjerg
Send email

Gårdejer Christian Bang 
"Tagemosegård"
Blåkildevej 2 
5610 Assens
Send email

Gårdejer Torben Christensen
"Ulvsmosegård"
Hvenemosevej 17
5874 Hesselager
Send email

Gårdejer Hans Ulrik Egdal

Spanggårdsvej 2, Svindinge
5853 Ørbæk
Send email

Gårdejer Poul Rasmussen

Østermarksvej 1 A
5853 Ørbæk
Send email

Gårdejer Knud Rabølle Knudsen
"Eskebækgård"
Ravnerydvej 12
5900 Rudkøbing
Send email

Martin Østerby
"Bøgebjerggaard"
Fåborgvej 91 
5620 Glamsbjerg
Send email

Tilbage til toppen

 

Delegerede i 10. valgkreds - Sønderjylland

Jacob Skodborg Jensen
"Thygesminde"
Thygesmindevej 2
6092 Sønder Stenderup
Send email

Gårdejer Karl Martin Schelde
"Terpsminde"
Bovlund Bjergvej 37
6535 Branderup J.
Send email

Gårdejer Jakob Holm
"Årlundgård"
Dover Kirkevej 1, Dover
6660 Lintrup
Send email

Henrik Refslund Hansen
"Refslund Mark I/S" 
Skast 48
6261 Bredebro
Send email

Gårdejer Jørn Petersen
"Meshøjgård"
Jelshøjvej 15, Maltbæk
6600 Vejen
Send email

Gårdejer Christian Ravn

Gl. Brøstrupvej 7, Brøstrup
6630 Rødding
Send email

Tilbage til toppen

 

Delegerede i 11. valgkreds - Sydøstjylland

Gårdejer Knud Rasmussen
"Tudvadgård"
Hesselballevej 19, Tudvad
7100 Vejle
Send email

Gårdejer Karl Ole Jokumsen
"Svejstrup Østergård"
Svejstrupvej 8, Svejstrup
8660 Skanderborg
Send email

Gårdejer Knud Gammelgård
"Marielyst"
Søballevej 13, Søballe
8660 Skanderborg
Send email

Martin Mogensen
"Go - Gris I/S"
Lillerupvej 4, Tåning
8751 Gedved
Send email

Gårdejer Klaus Jørgensen

Stengårdsvej 8, Glud 
7130 Juelsminde
Send email

Gårdejer Hans Dahm
"Svejgård"
Bjeragervej 83
8300 Odder
Send email

Proprietær Claus Wiese
"Sofienlund"
Sofienlundvej 1, Gjesing
8660 Skanderborg
Send email

Gårdejer Ole Larsen
"Vidtskuegård"
Gl. Stillingvej 4, Messing
8660 Skanderborg
Send email 

Åge Frandsen
"Grumstrup Maskinstation"
Kærsholmvej 25, Grumstrup
8732 Hovedgård
Send email

Gårdejer Jeppe Mouritsen

Pebringsvej 5, Korning
8700 Horsens
Send email

Gårdejer Keld Kallestrup

Skovhusevej 7
8700 Horsens
Send email

Tilbage til toppen

 

Delegerede i 12. valgkreds - Østjylland

Proprietær Niels Arve Pedersen
"Haustedgård & Koustruplund"
Vedøvej 7
8560 Kolind
Send email

Gårdejer Thue Axelsen
"Koed Østergård"
Tornhøjvej 18, Koed
8560 Kolind
Send email

Jacob Hougaard
"Mørkholt I/S"
Hovedvejen 84
8586 Ørum Djurs
Send email

Niels Arne Damsgaard Rasmussen
"Damsgaard Rasmussen I/S"
Mariagervej 357
8981 Spentrup
Send email

Gårdejer Lasse H. Eriksen

Brydkærvej 6 , Hevring
8950 Ørsted
Send email

Inspektør Niels Møller
"Tustrup Hovedgård"
Tustrupvej 2
8960 Randers SØ
Send email

Proprietær Hans Gæmelke
"Lundballegård"
Estruplundvej 51
8950 Ørsted
Send email

Gårdejer Lars Kudahl
"Ravnholt"
Gundestrupvej 10, Hørning
8960 Randers SØ
Send email

Gårdejer Carl Johan Schultz
"Vindbylund"
Sognevej 51
8983 Gjerlev J.
Send email

Gårdejer Karl Nørgaard

Borup Byvej 65
8920 Randers NV
Send email

Tilbage til toppen

 

Delegerede i 13. valgkreds - Nordøstjylland

Godsejer Erik Hjorth
"Thustrup"
Tustrupvej 2
9520 Skørping
Send email

Gårdejer Henrik Uhrenholt Jensen 
"Haalshøjgaard"
Polshøjvej 74, Håls
9260 Gistrup
Send email

Godsejer Carsten Vognsen Nørgaard
"Louisendal"
Louisendalvej 7
9280 Storvorde
Send email

Gårdejer Per Kragelund

Rævebakkevej 1, Gandrup
9510 Arden
Send email

Ole Kragh
"Øster Oustrup I/S"
Oustrupvej 47
9600 Aars
Send email

Gårdejer Aage Holst Pedersen
"Skibstedvestergaard"
Skibstedbrovej 24, Skibsted
9293 Kongerslev
Send email

Gårdejer Jakob Dalby

Overvejen 31 
9600 Aars
Send email

Lars Tolstrup
"Tolstrup Farming ApS"
Skindbjergvej 11
9520 Skørping
Send email

Tilbage til toppen

 

Delegerede i 14. valgkreds - Vendsyssel

Gårdejer Ole Thomsen 

Vestergade 43, Sønder Ravnstrup
9320 Hjallerup
Send email

Gårdejer Finn Fredborg Nielsen

Galtrup Tryvej 41
9750 Østervrå
Send email

Gårdejer Mads Thomsen
"Pilegårds mølle"
Agnetevej 11
9740 Jerslev J.
Send email

Ole Møgelmose
"Baggesvogn Gods A/S"
Baggesvognsvej 499
9870 Sindal
Send email

Gårdejer Niels Lund Rask
"Vestrupgaard"
Vestrupvej 35 
9493 Saltum
Send email

Proprietær Peter Støttrup Thomsen
"Østmark"
Voergårdsvej 38, Præstbro
9330 Dronninglund
Send email

Gårdejer Jens Jørgen Lex
"Sdr. Gårdsholt"
Ingeborg Skeels Vej 47, Flauenskjold
9330 Dronninglund
Send email

Godsejer Hans H. Rottbøll
"Børglum Kloster"
Børglum Klostervej 255, Børglum
9760 Vrå
Send email 

Gårdejer Lars Sneverholt Frederiksen
"Sneverholt" 
Dybvadvej 81
9740 Jerslev J.
Send email

Gårdejer Kaj Thomsen
"Hedegård"
Kirkevej 11
9881 Bindslev
Send email

Tilbage til toppen

 

Delegerede i 15. valgkreds - Nordvestjylland

Preben Nielsen
"Tandrup I/S"
Tandrupvej 14-16, Tandrup
7755 Bedsted Thy
Send email

Gårdejer Kurt Nørgård Nielsen
"Nørgård"
Årupmøllevej 6, Hørsted
7752 Snedsted
Send email

Poul Graugaard Pedersen
"Estvadgaard"
Herningvej 41
7800 Skive
Send email

Gårdejer Anders Spanggård
"Salling Seed Aps"
Kåstrupvej 6, Oddense
7860 Spøttrup
Send email

Gårdejer Mads Stilling Høstgård
"Vejbyvad"
Engvej 30
7860 Spøttrup
Send email

Gårdejer Klaus S. Knudsen

Hvidhøjvej 6
7700 Thisted
Send email

Gårdejer Svend Åge Lidegård
"Bønding"
Holstebrovej 445, Hvidbjerg
7860 Spøttrup
Send email

Gårdejer Troels Primdahl 
"Øster Lergrav"
Mølgårdvej 29
7620 Lemvig
Send email

Gårdejer Thorben Agger
"Ny Glarbjerg"
Glarbjergbækvej 6, Fåre 
7650 Bøvlingbjerg
Send email

Tilbage til toppen

 

Delegerede i 16. valgkreds - Vestjylland

Gårdejer Erik Pontoppidan

Rosendalsvej 7
6880 Tarm
Send email

Gårdejer Knud Rahbek

Sønderskovvej 21, Borris
6900 Skjern
Send email

Gårdejer Jeppe Ørskov
"Dalager Nygaard"
Grøndal 13, Borris
6900 Skjern
Send email

Gårdejer Johannes Kaasgaard 

Egerisvej 36, Ejstrup
6900 Skjern
Send email

Gårdejer Peder Galsgaard

Holstebrovej 99, Hee
6950 Ringkøbing
Send email

Gårdejer Palle H. Pedersen

St. Ahlevej 6 , St. Ahle
6920 Videbæk
Send email

Gårdejer Henrik Kjær

Skraldhedevej 3
6950 Ringkøbing
Send email

Thomas Meldgaard
"Olesgård"
Dejbjergvej 4
6900 Skjern
Send email

Gårdejer Jørgen Stokvad Poulsen

Løgagervej 4
7550 Sørvad
Send email

Lars Gammelvind

Ørnhøjvej 12, Vind
7500 Holstebro
Send email

Gårdejer Torben Holm Galsgaard

Egerisvej 21, Ejstrup
6900 Skjern
Send email